START SPRZEDAŻY LIVIN’ PRAGA

Rozpoczynamy sprzedaż inwestycji Livin’ Praga w Warszawie!   7 – piętrowy budynek mieszkalny z lokalami usługowymi i garażem podziemnym powstaje przy ulicy Aleksandra Kotsisa 2 na warszawskiej Pradze Północ.

W ofercie znajdują się 143 funkcjonalne mieszkania z balkonem, loggią lub ogródkiem o powierzchni od 33 do 80 m kw. o funkcjonalnych układach liczących od 2 do 4 pokoi. Każde z mieszkań, w zależności od położenia, posiadać będzie balkon, loggię lub ogródek. W sprzedaży dostępnych jest także 9 lokali usługowych, znajdujących się na parterze budynku. W inwestycji przewidziany został parking w jednopoziomowym garażu podziemnym, naziemne miejsca postojowe oraz schowki lokatorskie.

Położenie Livin’ Praga gwarantuje wygodne miejsce do życia, między innymi  dzięki bliskości placów zabaw, warszawskiego ZOO, a także zielonych terenów wypoczynkowych, takich jak nadwiślański obszar chroniony Natura 2000, Park Bródnowski czy Park Praski.

Inwestycja powstaje w miejscu o znacznym potencjale dla nieruchomości mieszkaniowych. Wykorzystanie terenów poprzemysłowych pod zabudowę mieszkaniową to aktualnie silny trend mający na celu powstrzymanie zjawiska rozlewania się miast i rewitalizację tkanki miejskiej. Naszym celem jest ożywienie tego obszaru Warszawy. Projekt został dostosowany do potrzeb zarówno przyszłych mieszkańców, jak i lokalnej społeczności.

Budowa projektu rozpoczęła się w czerwcu 2023 r. i przebiega zgodnie z planem. Obecnie znajduje się na etapie prac ziemnych. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2025 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Łucz-Bud.