O nas

W 2018 roku rozpoczęliśmy działalność w Polsce. Od tego czasu realizujemy inwestycje mieszkaniowe, których gwarancję jakości stanowi doświadczenie spółki zdobywane na rynku belgijskim od przeszło 100 lat. Dziś już 90 specjalistów czerpie z wiedzy i najlepszych praktyk wypracowanych w naszych strukturach.

Dzięki temu możemy realizować unikalne projekty spełniające oczekiwania klientów.  Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonania i poziom obsługi były na najwyższym poziomie.

W chwili obecnej prowadzimy prace planistyczne, które już wkrótce zaowocują ofertą ponad 2400 mieszkań w naszych nowych inwestycjach.

Zachęcamy do obserwowania naszej strony, na której na bieżąco będziemy informować o aktualnie realizowanych projektach.

 

24

osobowy zespół w Polsce

92

pracowników w Belgii

1910

data założenia GH

Przejrzystość

Wierzymy, że przejrzystość naszych działań na każdym etapie inwestycji buduje zaufanie i satysfakcję ze współpracy. W każdym przypadku służymy radą oraz informujemy o kolejnych etapach budowy.

Rzetelność

Przykładamy dużą wagę do rzetelnej i terminowej realizacji projektu. Niezależnie od standardu, wszystkie nasze inwestycje cechuje wysoka jakość wykonania.

Myśląc o przyszłości

Cały czas jesteśmy świadkami zmian, które mają wpływ na jakość naszego życia w danym miejscu dzisiaj i w przyszłości. Dlatego w naszym centrum eksperckim pracuje zespół specjalistów z różnych dziedzin analizujących czynniki, które mają i będą miały wpływ na planowaną inwestycję. Z takim zapleczem nie boimy się podejmować wyzwań, które owocują nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami.