Nasze nieruchomości budujemy dla klientów o różnych potrzebach i wymaganiach - od mieszkań, domów wolnostojących i szeregowych w przystępnych cenach, po takie o podwyższonym standardzie oraz w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. Rozpoczęliśmy pracę nad pierwszymi projektami w Polsce. Zachęcamy do śledzenia naszej strony, aby zdobyć najświeższe informacje o prowadzonych przez nas inwestycjach.

MOXO HOUSE NA GÓRNYM MOKOTOWIE

GOSZCZYŃSKIEGO 31 A, WARSZAWA

13 lokali
2-3 sypialnie

 MOKOTÓW KAMERALNIE 

MOXO HOUSE to wyjątkowa inwestycja w sercu warszawskiego Mokotowa, zaledwie kilka minut spaceru od stacji metra Racławicka. Na ten staranie zaprojektowany, o prostej formie budynek składają się cztery kondygnacje naziemne mieszczące 13 apartamentów. Niepowtarzalny klimat całości nadają stylowo dobrane barwy elewacji i wielkoformatowe okna idealnie komponujące się z elegancką aranżacją zieleni dookoła budynku.
Wszystkie elementy MOXO HOUSE są wykończone indywidualnie z wykorzystaniem materiałów o podwyższonym standardzie, według dedykowanego projektu i nadzoru architekta wnętrz.
Monochromatyczne wnętrze ze starannie dobranymi elementami wykończenia – każdy detal w tej minimalistycznej przestrzeni spełni oczekiwania miłośników designu.
Duszą MOXO HOUSE są jego niezwykłe apartamenty. Dzięki swojemu funkcjonalnemu układowi oraz 3 metrowej wysokości pomieszczeń wszystkie zapewniają bardzo dużo przestrzeni. Dwupoziomowe penthouse’y z antresolą i przestronnym tarasem czy apartamenty z prywatnymi ogrodami gwarantują styl i komfort życia na najwyższym poziomie. Apartamenty posiadają po dwa miejsca parkingowe w komfortowym podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie.

MON BIJOU W DE PANNE

ZEELAAN 8660 DE PANNE BELGIA

14 lokali
2-3 sypialnie

 APARTAMENTY PEŁNE ŚWIATŁA 

Rezydencja Mon Bijou, położona zaledwie 5 minut spacerem od Morza Północnego, łączy historię z dynamicznym otoczeniem miejskim. W miejscu, w którym wcześniej gości przyjmował hotel Mon Bijou, powstaje współczesny budynek mieszkalny, którego mieszkańcy będą mogli korzystać ze słońca i widoku na tętniący życiem rynek.
Projektanci rezydencji chcieli jak najlepiej wykorzystać jej idealne usytuowanie. Dlatego przemyślana forma oraz układ całego budynku sprawiają, że fasady i duże balkony będą nasłonecznione przez cały dzień.
Wyjątkowy kształt budynku zapewnia również bogaty wybór mieszkań o zróżnicowanych rozkładach pomieszczeń.
Przestronność i światło to cechy wyróżniające wszystkie 14 stylowych apartamentów w rezydencji, a ich kwintesencją są: dwupoziomowy penthouse, oraz mieszkanie zajmujące całe piętro. Dodatkowo, każdy z nich ma dobrze usytuowany taras
(o powierzchni od ok. 6 do ok. 75 m²).

REKOLLETTENSTRAAT W KORTRIJK

OVERLEIE 8500 KORTRIJK BELGIA

28 lokali
1-3 sypialnie

W ZGODZIE Z IMPONUJĄCYM PROJEKTEM ROZWOJU MIASTA

De Kien to część miasta Kortrijk położona nad brzegiem rzeki Leie. Jest przykładem starannie zaplanowanej metamorfozy obszaru postindustrialnego i przeniesienia życia miasta w kierunku terenów nadbrzeżnych. Jest jednym z dwunastu miejsc, które zgodnie z planem władz mają razem tworzyć w pełni zagospodarowaną przestrzeń. W nowej dzielnicy znajdą się budynki mieszkalne, tereny zielone, skwery i kładka dla pieszych łączącą nadbrzeże z wyspą Buda. Twórcy chcieli wykorzystać potencjał tego obszaru i stworzyć idealne miejsce do spacerów, odpoczynku i wspólnego spędzania czasu.

W De Kien budujemy trzy rezydencje - Legia, Scaldis i Lisbourg,
w których razem znajdzie się 28 nowoczesnych apartamentów.
To wygodne i mądrze zaplanowane przestrzenie ze wszystkimi potrzebnymi udogodnieniami. Projekt, z dużymi oknami, tarasami i ogrodami, wpisuje się w wizję zielonego miasta otwartego na tereny nadrzeczne.

WEGELPARK W EEKLO

BURG. LIONEL PUSSEMIERSTRAAT 9900 EEKLO BELGIA

40 lokali
1-3 sypialnie

KSZTAŁTUJEMY WSPÓLNĄ PRZYSZŁOŚĆ

Witamy w Eeklo – w mieście zlokalizowanym w sercu historycznej Flandrii. Tutaj powstanie projekt Wegelpark, który w 40 atrakcyjnych, nowo wybudowanych apartamentach, 21 nowoczesnych domach oraz 4 domach wielorodzinnych zaoferuje idealne warunki dla bardzo zróżnicowanej grupy klientów. Każde mieszkanie będzie posiadać optymalny układ, będzie starannie wykończone, posiadać 1-3 sypialnie oraz prywatne patio lub ogród z widokiem na park. W strefie podziemnej będą dostępne garaże, miejsca parkingowe, schowki i przestronne miejsca na rowery, dzięki czemu będzie można bezpiecznie parkować swój samochód lub przechowywać rower

INNOWACYJNA SIEĆ GRZEWCZA W EEKLO

W ramach wspólnej inicjatywy grupy Huyzentruyt, firmy Veolia oraz rady miasta Eeklo, w Wegelpark powstała sieć ciepłownicza ograniczająca zużycie paliw kopalnych oraz emisję CO2, przyczyniając się do dużej poprawy jakości powietrza. Domy
i apartamenty w obrębie Wegelpark będą wykorzystywać ciepło resztkowe pochodzące m.in. z pobliskiej pływalni oraz obiektu sportowego, a za około pięć lat – również ze spalarni odpadów komunalnych. Co więcej, inicjatywa pozwala całkowicie zrezygnować z ogrzewania gazowego i przyłącza do sieci gazowej. Dzięki temu mieszkańcy nie muszą martwić się o zagrożenie pożarowe ani, tym bardziej, o związane z nim wysokie stawki ubezpieczenia.

To pierwszy projekt, w którym zastosowano tego typu system grzewczy. Od tej pory grupa Huyzentruyt będzie dokładać wszelkich starań, aby każdy kolejny mógł zostać wyposażony
w podobne rozwiązania.

PLAC ŚW. PIOTRA W GANDAWIE

SINT-PIETERSPLEIN 9000 GANDAWA BELGIA

20 lokali
0-3 sypialnie

POŁĄCZENIE ZABYTKOWYCH WALORÓW Z NOWOCZESNĄ ARCHITEKTURĄ

W inwestycji, położonej przy jednym z najsłynniejszych belgijskich placów – przy Placu Św. Piotra w Gandawie, bardzo zależało nam na zachowaniu elementów historycznych, ponieważ podkreślają one styl i charakter nieruchomości oraz jej otoczenia. Efektem remontu pięknego, zabytkowego budynku jest oryginalne połączenie autentycznych elementów ze współczesną architekturą. Zachowaliśmy walory historyczne, oryginalne elementy architektoniczne, takie jak wysokie sufity w budynku oraz przywróciliśmy świetność fasadom. Jednocześnie dodaliśmy nową sekcję składającą się z dwóch części. Tak powstało nowe miejsce o nazwie Piazza San Pietro, która nawiązuje to tętniącej życiem dzielnicy, w której odbywają się wydarzenia kulturalne i koncerty światowych artystów. W sercu miasta powstało 18 lokali mieszkalnych i 2 lokale usługowo-handlowe z widokiem na starannie odnowione XIX-wieczne zabytki, monumentalny Kościół Matki Boskiej i Opactwo Świętego Piotra.