Land Acquistion Manager

Zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu strategii akwizycji gruntów na lokalnym rynku

  • Odpowiedzialność za akwizycję gruntów inwestycyjnych pod projekty mieszkaniowe na sprzedaż oraz wynajem

  • Analiza rynku oraz utrzymywanie relacji z agencjami oraz pośrednikami

  • Analiza gruntów inwestycyjnych (prawna, techniczna oraz finansowa)

  • Negocjacje warunków transakcji w właścicielami gruntów

  • Przygotowanie umowy oraz dokumentacji transakcyjnej

  • Udział w przygotowaniu inwestycji przy współpracy z kierownikiem projektu

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenie w obszarze akwizycji gruntów inwestycyjnych (preferowane doświadczenie w segmencie mieszkaniowym)

  • Udokumentowane sukcesy na polu akwizycji gruntów inwestycyjnych w segmencie mieszkaniowym

  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie

  • Umiejętność analizy gruntów inwestycyjnych

  • Silne umiejętności negocjacyjne oraz nastawienie na cel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Silne umiejętności interpersonalne

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie

niezbędne narzędzia pracy

prywatną opiekę medyczną

pracę w doskonale zlokalizowanym i nowoczesnym biurze

możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży nieruchomości