BUDOWA 'ORZECHOWEJ’ ROZPOCZĘTA

14 lutego, wystartowała budowa inwestycji mieszkaniowej „Orzechowa” w dzielnicy Włochy w Warszawie. Jest to nasz najnowszy i jednocześnie trzeci projekt w Warszawie. Zakończenie realizacji osiedla planowane jest na początek 2026 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma SPS Construction.

Osiedle powstanie przy ulicy Orzechowej 3 . Tą dynamicznie rozwijającą się część miasta charakteryzuje dobra infrastruktura usługowo-edukacyjna. Z kolei doskonała lokalizacja i nieduża odległość inwestycji od przystanków komunikacji miejskiej zapewni dogodny dojazd do centrów biurowych, galerii handlowych oraz pozostałych dzielnic Warszawy.

Projekt Orzechowa dostarczy 114 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań. W ofercie znajdują się lokale od 1 do 4 pokoi o zróżnicowanych metrażach od 25 do 82 m kw. Projektanci zadbali, aby każde mieszkanie charakteryzował ustawny układ pomieszczeń oraz dobre doświetlenie światłem dziennym. Dodatkowo każdy lokal, w zależności od swojego położenia, będzie posiadać balkon, loggię lub ogródek. W budynku znajdzie się także wygodny parking podziemny. Dla dodatkowego komfortu użytkowników, na parterze budynku zaprojektowano lokale handlowo-usługowe