Wystartowała sprzedaż Vista Wawer!

Z radością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż naszej czwartej inwestycji mieszkaniowej. W ramach projektu Vista Wawer powstanie kameralny budynek przy ulicy Tytoniowej 20, na styku dwóch dzielnic – Wawra oraz Pragi Południe.

Projekt zakłada budowę 80 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniowo lokali, od 27 do 78 m kw., z funkcjonalnymi układami pomieszczeń – od jednopokojowych do czteropokojowych. Dla wygody mieszkańców zaprojektowaliśmy budynek w taki sposób, aby każde z mieszkań posiadało balkon, a lokale położone na parterze przestronne ogródki nawet do 150 m kw. W budynku przewidziany został komfortowy podziemny parking, naziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie, dodatkowo  na parterze znajdą się 3 lokale handlowo-usługowe.

To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują mieszkania w pobliżu natury, w lokalizacji umożliwiającej łatwy dostęp do udogodnień miasta. Obecnie przygotowujemy się do uruchomienia budowy.

Inwestycję charakteryzuje atrakcyjna lokalizacja i nieduża odległość przystanków komunikacji miejskiej zapewniająca wygodne połączenia z pozostałymi dzielnicami miasta oraz bliskość trasy wyjazdowej z Warszawy (S8). Atrakcyjne położenie Vista Wawer uzupełnia bliskość nieruchomości do terenów zielonych, sprzyjających rekreacji. W sąsiedztwie można znaleźć Park im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika”, który oferuje przestrzeń do spacerów, biegania oraz relaksu w otoczeniu przyrody. W pobliżu znajduje się również Rezerwat Olszynka Grochowska, stanowiący zielone serce Pragi Południe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą mieszkań na vistawawer.pl