Architekt

Zakres obowiązków

  • Analiza dokumentów planistycznych

  • Wykonywanie analiz chłonności dla projektów mieszkaniowych

  • Ocena analiz chłonności, przygotowanych przez podmioty zewnętrzne

  • Wdrażanie standardów OZE w projektach mieszkaniowych

  • Pomoc w opracowaniu programu i standardu budynków typu PRS, w tym standardów fit-out

  • Uczestnictwo i pomoc w prowadzeniu Due Diligence od strony technicznej

  • Udział w przygotowaniu i ocenie dokumentacji projektowej

  • Udział w opracowaniu programu i standardu budynków typu PRS

  • Udział w wykonywaniu szacunkowych budżetów inwestycji na podstawie koncepcji i projektu budowlanego

  • Analizy rynku w zakresie cen materiałów budowlanych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne lub budowlane

  • Wcześniejsza praca u dewelopera lub w biurze współpracującym z dużym deweloperem

  • Doświadczenie w wykonywaniu chłonności dla działek (na podstawie warunków zabudowy, miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego)

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania projektów innowacyjnych

  • Biegłość w ocenie projektów koncepcyjnych i budowlanych

  • Wiedza nt. harmonogramów projektowych

  • Wiedza nt. cen w branży budowlanej

  • Znajomość technicznych aspektów projektowania budynków mieszkaniowych

  • Znajomość zagadnień PRS, sustainability-OZE

  • Znajomość oprogramowania typu Autocad, Sketchup, Revit, Archicad etc.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym B1/B2

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie

niezbędne narzędzia pracy

prywatną opiekę medyczną

pracę w doskonale zlokalizowanym i nowoczesnym biurze

możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce branży nieruchomości