ARCHITEKT ( dział development)

Zakres obowiązków

  • Współpraca z zewnętrznym biurem architektonicznym w zakresie estetyki projektowanej architektury, detalu, projektu wnętrz części wspólnych

  • Nadzór procesu projektowego od strony estetyki architektury, detalu, projektu wnętrz części wspólnych

  • Współtworzenie standardu wykończenia budynku od strony estetycznej, technicznej i kosztowej

  • Pomoc w opracowaniu programu i standardu budynków typu PRS

  • Ocena analiz chłonności przygotowanych przez podmioty zewnętrzne

  • Wykonywanie analiz chłonności

  • Uczestnictwo i pomoc w prowadzeniu Due Diligence od strony technicznej

  • Przygotowanie i ocena dokumentacji projektowej

  • Pomoc w wykonywaniu szacunkowych budżetów inwestycji na podstawie koncepcji i projektu budowlanego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne

  • Wcześniejsza praca w biurze architektonicznym lub/i u dewelopera

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektu od strony design’u, standardu wykończenia

  • Doświadczenie w wykonywaniu chłonności dla działek (na podstawie warunków zabudowy, miejscowy planu zagospodarowania przestrzennego)

  • Znajomość przepisów projektowych

  • Biegłość w ocenie projektów koncepcyjnych i budowlanych

  • Wiedza nt. harmonogramów projektowych

  • Wiedza nt. cen w branży budowlanej

  • Znajomość technicznych aspektów projektowania budynków mieszkaniowych, w tym zagadnień sustainability oraz PRS

  • Kreatywność

  • Znajomość oprogramowania typu Autocad, Sketchup, Revit, Archicad etc.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym ( B1/B2)

  • Mobilność i dyspozycyjność czasowa

Oferujemy

Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży nieruchomości

Atrakcyjne wynagrodzenie

Prywatną opiekę medyczną

Pracę w doskonale zlokalizowanym i nowoczesnym biurze