Finance manager

Zakres obowiązków

  • Raportowanie do dyrekcji i inwestorów Grupy

  • Pełna odpowiedzialność za prawidłową księgowość i wszystkie deklaracje podatkowe

  • Budżetowanie i monitorowanie wyników firmy i spółek celowych

  • Zarządzanie gotówką (cash management) w spółkach celowych

  • Współpraca z działem inwestycyjnym (analiza, wsparcie)

  • Optymalizacja podatków i innych należności

  • Negocjowanie polis ubezpieczeniowych

  • Pierwszy kontakt dla banków, audytorów i innych dostawców usług finansowych

  • Zarządzanie projektami w obszarze finansów i rachunkowości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe finansowe lub ekonomiczne

  • Co najmniej 10 letnie doświadczenie

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Entuzjastyczna osobowość, chętna do adaptacji w szybko rozwijającej się firmie

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie

niezbędne narzędzia pracy

prywatną opiekę medyczną

pracę w doskonale zlokalizowanym i nowoczesnym biurze

możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży nieruchomości