Kierownik Projektów Mieszkaniowych

Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem inwestycyjnym od zakupu działki do przekazania lokali klientom

  • kontakt z administracją publiczną na etapie pozyskiwania niezbędnych decyzji, w tym decyzji o warunkach zabudowy, decyzji środowiskowych i pozwolenia na budowę

  • współpraca z architektami i projektantami, nadzór nad opracowaniem dokumentacji technicznej

  • koordynacja prac kontrahentów zewnętrznych

  • przygotowanie realizacji i sprzedaży inwestycji

  • koordynacja i współpraca z działami wewnętrznymi dewelopera

  • nadzór nad harmonogramem i budżetem projektu

  • przygotowywanie okresowych raportów z postępów na projekcie

Wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy u dewelopera mieszkaniowego na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość procesu inwestycyjnego dla inwestycji mieszkaniowych

  • znajomość przepisów administracyjnych i budowlanych

  • umiejętność przygotowywania budżetów inwestycyjnych i harmonogramów

  • znajomość oprogramowania MS Office, mile widziana znajomość MS Project

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, w tym terminologii branżowej

  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • mobilność i dyspozycyjność czasowa

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie

niezbędne narzędzia pracy

prywatną opiekę medyczną

pracę w doskonale zlokalizowanym i nowoczesnym biurze

możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży nieruchomości