Księgowa

Zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów

  • Bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, w tym kontrola rozrachunków

  • Prowadzenie ewidencji kosztów księgowych, uzgadnianie ich z kontami Księgi Głównej

  • Księgowanie i wyliczanie: rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, podatku od nieruchomości, amortyzacji, RMK

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Przygotowywanie przelewów bankowych

  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (np. ZUS, GUS)

  • Udział w przygotowaniu sprawozdań finansowych

Wymagania

  • Wykształcenie w obszarze ekonomii, rachunkowości lub finansów

  • Znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości

  • Znajomość MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego min w stopniu B2

  • Doświadczenie min. 7- 5 lat w zawodzie księgowego

  • Analityczność, skrupulatność

Oferujemy

Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży nieruchomości

Atrakcyjne wynagrodzenie

Prywatną opiekę medyczną

Pracę w doskonale zlokalizowanym i nowoczesnym biurze

Niezbędne narzędzia pracy