Opis inwestycji

MOXO HOUSE to wyjątkowa inwestycja w sercu warszawskiego Mokotowa, zaledwie kilka minut spaceru od stacji metra Racławicka. Na ten staranie zaprojektowany, o prostej formie budynek składają się cztery kondygnacje naziemne mieszczące 13 apartamentów. Niepowtarzalny klimat całości nadają stylowo dobrane barwy elewacji i wielkoformatowe okna idealnie komponujące się z elegancką aranżacją zieleni dookoła budynku.
Wszystkie elementy MOXO HOUSE są wykończone indywidualnie z wykorzystaniem materiałów o podwyższonym standardzie, według dedykowanego projektu i nadzoru architekta wnętrz.
Monochromatyczne wnętrze ze starannie dobranymi elementami wykończenia – każdy detal w tej minimalistycznej przestrzeni spełni oczekiwania miłośników designu.
Duszą MOXO HOUSE są jego niezwykłe apartamenty. Dzięki swojemu funkcjonalnemu układowi oraz 3 metrowej wysokości pomieszczeń wszystkie zapewniają bardzo dużo przestrzeni. Dwupoziomowe penthouse’y z antresolą i przestronnym tarasem czy apartamenty z prywatnymi ogrodami gwarantują styl i komfort życia na najwyższym poziomie. Apartamenty posiadają po dwa miejsca parkingowe w komfortowym podziemnym garażu oraz komórki lokatorskie.

Lokalizacja

GOSZCZYŃSKIEGO 31 A, MOKOTÓW WARSZAWA

Zielone otoczenie inwestycji

Liczne restauracje

Bliskość przystanków komunikacji miejskich

Przedszkole w okolicy

Liczne sklepy

Obiekty sportowe

Atuty inwestycji